Ook Deschacht verlengt tot eind 2018

Onze manager Jurgen Mettepenningen zit in het tussenseizoen absoluut niet stil. Het volgende goede nieuws dat hij kon brengen, was een nieuwe contractverlenging met een sponsor. Deschacht tekende vandaag net als de Vreese Logistic vorige week met twee jaar bij tot eind 2018. Daardoor liggen de vier belangrijkste sponsors van ons team nu voor lange termijn onder contract.

Uw bouwpartner Deschacht telt acht filialen en biedt naast een uitgebreid gamma van riolerings- en afvoermaterialen, isolatie, koper-, zink- en dakmaterialen, folies en bouwspecialiteiten ook de nodige expertise en technisch advies. Deschacht is sinds de opstart van ons team een trouwe partner. Zaakvoerder Jo Verfaellie: "Het klikt goed, tussen ons en het team. Ons logo blijft op de zijkanten van de rennersshirts staan. Veldrijden is een erg toegankelijke sport, geschikt om een breed publiek te bereiken en onze klanten uit te nodigen."

Volg onze renners op de voet! Schrijf u in op onze nieuwsbrief:

Email: